UbeRbLow Hack Team

Üye Olmak İçin Tıklayınız !

Join the forum, it's quick and easy

UbeRbLow Hack Team

Üye Olmak İçin Tıklayınız !

UbeRbLow Hack Team

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sitemiz Tekrar OnLine... Moderator AlımLar BaşLadı... BaşvuruLarınızı "Tim'e Başvuru" Bölümüne Yapınız. // Siray3t

2 posters

Bilgisayar Sistem Bilgilerini Görüntüleme

Siray3t
    Siray3t

İş/Hobiler : Bilgisayar
    Lakap : sec0rity

Bilgisayar Sistem Bilgilerini Görüntüleme Empty Bilgisayar Sistem Bilgilerini Görüntüleme

Mesaj tarafından Siray3t Cuma Ara. 25, 2009 6:07 pm

Bilgisayar Sistem Bilgilerini Görüntüleme System-info
    Bugün internette gezinirken rastladım Eminim bu küçük bilgiyi bilgisayar başında çürümeye yüz tutmuş birçok insan bilmiyordur. Bilmemek ayıp değil, öğrenmemek ayıp, buyurun:

Hemen Başlat / Çalıştır yapıyorsunuz. Kutucuğa dxdiag yazıp komutu çalıştırıyorsunuz. Bilgisayar adından, belleğine (ram bilgisi), direct x sürümünden üretici bilgisine, ses sürücüsünden ekran kartı bilgilerine bilgisayarının merak ettiğin bütün bilgilerine bu komutla erişebiliyorsun. Üstelik ücretsiz Cheesy Ben programsız yapamam, sistemimi ağırlaştırayım illa da, bana program öner diyorsanız da Simple Eye programını öneriyorum.
    aLkiNooS
    aLkiNooS
    UB Saldırı & Secruity
    UB Saldırı & Secruity

İş/Hobiler : $poR,ßiLqi$iyaR !
    Lakap : aLkiNooS*

Bilgisayar Sistem Bilgilerini Görüntüleme Empty Geri: Bilgisayar Sistem Bilgilerini Görüntüleme

Mesaj tarafından aLkiNooS Çarş. Ara. 30, 2009 5:17 pm

payLaŞım iÇin téŞékküRLéR !!

Forum Saati Salı Mayıs 14, 2024 5:02 am