UbeRbLow Hack Team

Üye Olmak İçin Tıklayınız !

 

Sitemiz Tekrar OnLine... Moderator AlımLar BaşLadı... BaşvuruLarınızı "Tim'e Başvuru" Bölümüne Yapınız. // Siray3t

  AduLt Site Hack Dersleri

  Paylaş
  avatar
  Siray3t
   
   

  Cinsiyet : Erkek
  Mesaj Sayısı : 99
  Kayıt tarihi : 23/12/09
  Yaş : 23
  Nerden : İst
  İş/Hobiler : Bilgisayar
  Lakap : sec0rity

  AduLt Site Hack Dersleri

  Mesaj tarafından Siray3t Bir Cuma Ara. 25, 2009 6:04 pm

  Adult Site Hack 1
  Adult sitelere para vermeden üye olma yöntemleri.  Pek çok adult web sitesi var günümüzde.. Büyük bir çogunlugu da iyi korunmuyor. Backdoor adi verilen arka kapilar, basit sifreler, kredi karti kirma gibi yöntemlerle bu sistemlerin üyeler bölümlerine para vermeden girmek olasi.

  1: Eger ana bilgisayardan password girisi Java araciligiyla yapiyiliyorsa (ZipiZip'in utopia one üyeler girisindeki gibi (www.turk.net/utopia_one) bu tür sitelere girmek çok zor hatta imkansiz. O yüzden bu tür sitelere girmeye çalismayin.

  2: Yetersiz sifreler: Bu problem (ya da arka kapi) pek çok internet sitesinde ve e-posta sifresinde görülür. Kullanici adi ve sifresi ayni olabilir. Bir kisinin username'ini bulduysaniz sifre olarak aynisini ya da tersten yazilmisini, basina ya da sonuna 1 koYasak Kelime
  , ilk harfi büyük yazarak girmeyi deneyebilirsiniz. Ayni zamanda web sitelerinde sik sik kullanilan basit kullanici adi ve sifreler sunlar:  1) asdf/asdf

  2) 123456/123456

  3) fuck/me

  4) qwerty

  5) q1w2e3

  6) zxcvb

  7) abc123

  Bazen de site ismi kullanici adi ve sifre olarak kullanilabilmekte. Örnegin:

  domain: hotbabes.com, kullanici adi: hot, sifre: babes gibi, ya da kullanici adi: hotbabes, sifre: hotbabes gibi.

  Denemeleri arttirmak olasi..

  3: SiFRESi: Pek çok sifre olusturma programi kullanicin sifre girip girmedigini kotrol etmez. (Özellikle adult sitelerde). Kullanici adini john, 123456, hotmail vs. vs. girip sifre alanini bos birakarak pek çok adult siteye girebilirsiniz. Adult sitelere giris için kullanilan en popüler yöntemlerden biri de budur.

  4: SiFRE DOSYASI: Giris için en zor yöntemlerden biri. Bir önceki sayida anlatilan sifre dosyasini bulup CrackerJack vs. türü bir programla sifreyi kirip kullanmak. Eger bunu yapabiliyorsaniz nasil olsa siteye bir arka kapi koyarsiniz. Bu yaziyi okumaniza gerek yok )

  5: SiSTEM YÖNETiCiSi BÖLÜMÜ: Pek çok web sitesinde bir web sistem yöneticisi kullanici ekler/siler. Ayni zamanda pekçok sistem yöneticisi bölümü korunmaz. Pekçok web sayfasinda sistem yöneticisi girisi site adresi/admin.html'dir:

  www.site.com/admin.htm

  www.site.com/admin.html

  Eger bu tür bir giris yakalayabilirseniz sinirsiz kullanici açabilirsiniz ya da istediginiz kullaniciyi silebilirsiniz. (Sistem yöneticisi de dahil).

  6: ÜYELER DIZINI: Pekçok web sitesinde üyeler dizinine sifreyle giris yapilabilirken ayni dizine direk adres verilerek de giris yapilabilmektedir. Örnegin /members dizinine

  www.site.com (direkt)

  www.site.com/members

  www.site.com/members/home

  www.site.com/members/pictures

  www.site.com/archive

  www.site.com/secure

  www.site.com/images/index.html (htm)

  www.site.com/Restricted/Index.html

  (çok kullanilan bir yöntem)

  Diger bir yöntemde; domain adina göre üyeler girisi bulunabilir. Örnegin www.webyoung.com için arka kapi girisi www.webyoung.com/young.htm (html) olabilir.

  7: SIFRE EKLEYICI PROGRAMI: Bir adult siteye para verip üye olmak istediginizde önce sizin kullanmak istedidginiz kullanici adinin olup olmadigi kontrol edilir. Eger yoksa kullanici adi sisteme eklenir. Basariyla kullanici eklendi gibi bir mesaj aldiktan sonra bu sayfayi kaydedin. Aradan biraz zaman geçtikten sonra (sifreniz artik çalismiyorsa) tekrar ayni sayfaya girip yeniden kullanici açabilirsiniz!. (Tabii para ödemeden) Güvenligi çok iyi olan pek çok sitede bile bu yöntem çogu zaman geçerlidir. Kaydettiginiz sayfaniz kodlarina baktignizda bir PIN numarasi ya da güvenlik numarasi göreceksiniz. () gibi. Value alanini degistirerek sisteme yeniden farkli bir kullanici açmaniz da olasi.

  +Replerinizi Esirgemeyin:D
  avatar
  aLkiNooS
  UB Saldırı & Secruity
  UB Saldırı & Secruity

  Cinsiyet : Erkek
  Mesaj Sayısı : 123
  Kayıt tarihi : 24/12/09
  Yaş : 24
  Nerden : i$taNßLué - ßayRampa$a ßLéDiyé Arka$ı
  İş/Hobiler : $poR,ßiLqi$iyaR !
  Lakap : aLkiNooS*

  Geri: AduLt Site Hack Dersleri

  Mesaj tarafından aLkiNooS Bir Çarş. Ara. 30, 2009 5:17 pm

  payLaŞım iÇin téŞékküRLéR !!

   Forum Saati Salı Ara. 11, 2018 8:22 am